Fikirtepe Su Kaçağı

Fikirtepe Su Kaçağı

Su kaçağı tespiti Fikirtepe olarak mekanik tesisat Fikirtepe su kaçağı bulma alanında uzman ve genç kadrosuyla günümüz tesisat teknolojisi takip ederek siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Su  kaçağı Fikirtepe olarak ilkemiz kaliteden ödün vermeden, uygun fiyat kalifiye personelimizle vermektedir. Su kaçağı bulma en gelişmiş modern bilgisayarlı cihazlarla su kaçağı tespiti için ,doğru cihazlarla temiz su kaçağı için, ayrı atık su kaçağı için ayrı, su kaçak bulma cihazlarının rolü büyüktür. Deneyimli kadrosu geniş servis ağıyla su tesisatı, kalorifer,su kaçağı kombi Fikirtepe su kaçakları sorunları için 0533 547 11 58 telefondan . Günün her saatinden ulaşabilirsiniz. Su kaçakları için çözüm ortağınız istediğiniz zaman Su tesisatçınız Burada. 

Su Kaçağı

Bir Pazar günü tatil sabahının erken saatinde alt kattaki komşunuzun zilinize basarak ‘Banyomuza sizin kattan su damlıyor!’ gibi bir uyarı ile Pazar gününüzü alt üst edebilir. Öncelikle bu su kaçağının nerelerden olabileceği ile ilgili tahminler yürütmeye başlayabilirsiniz. Su kaçaklarının ana nedenleri; yapılan su tesisatındaki hatalardan veya tesisatta kullanılan malzemenin hatasından dolayı oluşmaktadır. Su tesisat ustasının en çok yaptığı hata plastik malzemelerin uyulması gereken kurallar dışında dikkatsizce yapılan işçilik sonucu zamanla su kaçakları oluşabilir. Bu hataların en önemlisi doğru ısıda pprc kaynağının yapılmamasıdır. Yani; boru çaplarına göre makinenin yeterli zamanda ve yeterli ısıda kullanılmaması ve kaynak yapıldıktan sonra gerekli süre içinde sabit tutulmamasıdır. Bu nedenden dolayı kaynak hatası zamanla su kaçağını meydana getirir.

Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı tespiti yapan usta su kaçağını aramaya başlamadan önce su kaçağı şikayeti olan alt komşunuza bazı sorular sorarak su kaçağının ne zaman başladığını sürekli damlama yapıp yapmadığını damlamaların çoğalıp azaldığını dönem,dönem kesilip kesilmediğini sorarak aldığı cevaplar doğrultusunda su kaçağının ıslak zeminde mi atık su tesisatında mı temiz su tesisatında mı olduğunu anlar. Edindiği bilgi doğrultusunda su kaçağının tespiti daha kolay hale gelir. Su kaçağının hangi sistemde olduğunu anlayan usta o sisteme uygun cihazla su kaçağına nokta tespiti yapabilir. Cihazla su kaçağını aramaya başlayan usta kaçak olan noktayı bulur ve tamirini yapar.

Eviniz bağımsız bir su tesisat sistemi ise evinizin bağımsız bölümünde bulunan depo sistemlerini kontrol edilmelidir.. Şamandıra arızalıdır. Tahliyeden su sızdırabilir. Bunu da anlamanın yolu şamandıra sistemin kontroledilmeldir.bu kontrol sonun da depo sisteminde su kaçağı varmı yokmu onu tespit edilip tamir edilmelidir. Böylelikle su kaçağı tespit önlenmiş olunur.