Fenerbahçe su Kaçağı

su Kaçağı Fenerbahçe

Fenerbahçe Su Kaçağı

Su kaçağı tespiti Fenerbahçe olarak mekanik tesisat Fenerbahçe su kaçağı bulma alanında uzman ve genç kadrosuyla günümüz tesisat teknolojisi takip ederek siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Su  kaçağı Fenerbahçe olarak ilkemiz kaliteden ödün vermeden, uygun fiyat kalifiye personelimizle vermektedir. Su kaçağı bulma en gelişmiş modern bilgisayarlı cihazlarla su kaçağı tespiti için ,doğru cihazlarla temiz su kaçağı için, ayrı atık su kaçağı için ayrı, su kaçak bulma cihazlarının rolü büyüktür. Deneyimli kadrosu geniş servis ağıyla su tesisatı, kalorifer,su kaçağı kombi Fenerbahçe su kaçakları sorunları için 0533 547 11 58 telefondan . Günün her saatinden ulaşabilirsiniz. Su kaçakları için çözüm ortağınız istediğiniz zaman Su tesisatçınız Burada.

Su kaçağı

Günlük hayatımızda insanımızın en çok karşılaştığı problemlerden biri de ‘su kaçağı’dır. Su kaçağı, temiz veya pis su boru tesisatının gittiği yerlerde farklı nedenlerden dolayı borularda veya ek parçalarından su sızıntıları çoğalarak alt katınızdaki daireye ya da evinizin duvarında su damlası veya nemlenme olarak ortaya çıkabilir. Su kaçakları genellikle uygulama hatalarından kaynaklanır. Örneğin; tesisatı yapan ustanın yeterli ısıda kaynak yapmaması, eski lokma kullanması vb. hatalardan oluşmaktadır. Az da olsa bazı malzemelerin fabrikasyon ve saklama hatalarından da kaynaklanmaktadır. Su kaçaklarının minimum düzeye indirilmesi için su tesisatını yaptıktan sonra kaliteli bir test pompası ile tüm tesisatın basınç kontrolü yapılmalıdır. Daha sonra da dış darbelere karşı korumalıdır.

Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı tespiti sadece temiz su ve pis su tesisatında olmaz. Günümüzdeki yaşam tarzları olan konutlarda farklı ısıtma sistemleri tercih edilmektedir. En çok tercih edilen sistem olan kombi sistemidir. Bu sistemde oluşabilecek su kaçaklarının tespiti çok zordur. İşletme basınçlı olduğu için su kaçağını bulmak zordur. Bir de evin her bölümünde olan kalorifer tesisatı en ufak kaçağı sürekli kombide günlük düşüşler yapar ancak bunu tespit etmek zordur. Bu kaçağı tespit eden en faydalı cihaz termal kameradır. Isıya duyarlı olan bu cihaz su kaçağı olan bölgede ısı değişkenliğini görüntüleyerek su kaçağı tespitinin yapılması mümkündür. Diğer yolla kalorifer kaçağının tespiti çok zor yapılmaktadır. 

Evdeki en önemli bir de su kaçakları bazı evler de birden fazla olan rezervuar sistemleridir. Bu su kaçaklarını bazen gözle görünmez bazende hiçbir ses vemez. Bu su kaçaklarını anlamanın yoluda bu sistemi kağaını sökerek kontrol edilmelidir. Bu daki su sızıntısı hem su tüketmini su kaçğını en başlıca yoludur.bu dikkat edilmelidir.