Eğitim Mah Su kaçağı

Eğitim Mahallesi Su Kaçağı

                        Su Kaçağı Eğitim Mahallesi

 

 

Su kaçağı tespiti Eğitm mah olarak mekanik tesisat Eğitm mah su kaçağı bulma alanında uzman ve genç kadrosuyla günümüz tesisat teknolojisi takip ederek siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Su  kaçağı Eğitm mah olarak ilkemiz kaliteden ödün vermeden, uygun fiyat kalifiye personelimizle vermektedir. Su kaçağı bulma en gelişmiş modern bilgisayarlı cihazlarla su kaçağı tespiti için ,doğru cihazlarla temiz su kaçağı için, ayrı atık su kaçağı için ayrı, su kaçak bulma cihazlarının rolü büyüktür. Deneyimli kadrosu geniş servis ağıyla su tesisatı, kalorifer,su kaçağı kombi Eğitm mah su kaçakları sorunları için 0533 547 11 58 telefondan . Günün her saatinden ulaşabilirsiniz. Su kaçakları için çözüm ortağınız istediğiniz zaman Su tesisatçınız Burada.

Su kaçağı

Su kaçağının zamanla oluşma ihtimali vardır. hatalı yapılan yada yamuk kaynatılan malzeme hemen patlak vermeyebilir. Gündüz su tesisatındaki boruların içinden geçen su kullanım olduğu için fazla basınca binmeyebilir. Fazla basınca binmediği zaman patlak vermez. Gece kullanım olmadığı için basınç artar ve yamuk kaynatılan kaynaktan patlakta verebilir. Diğer bir nedeni ise hatalı malzemelerdir. Çatlak yada ufak bir delik olan malzeme hemen su kaçağını meydana çıkarmaz zamanla basınç arttıkça patlak verebilir. Alt kattaki komşunuz aracılığıyla bunu anlayabilirsiniz. Bir de zamanla binalar oturma yaptığı zaman atık su giderleriniz oynama yaparak çatlayabilir buda büyük bir su kaçak oluşmuşdur.

Su kaçaklarını tespti:

Su kaçağı tespiti yapılmadan önce su kaçağı olan banyonun iyice analiz edilmelidir. Bu analiz doğrultusunda sisteme hangi yönde araştırılacaksa o cihaz ile su kaçağı aramasının yapılması gerekmektedir. Bunun nedeni su kaçağının cinsine göre farklı özellikte makineler kullanılmaktadır. Bir temiz su kaçağının kanal görüntüleme cihazı ile görüntülenmesi mümkün değildir. Bunun içindir ki su kaçağının uygun cihaz ile araştırılması gereklidir. Temiz su kaçağının ancak akustik dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti yapılır. Yaz aylarında soğuk su kaçaklarını termal kamera ile tespit etmek de mümkündür. Termal kamera ısıya duyarlı olduğu için suyun ısısının değiştiğinde görüntüleyerek su kaçağı tespiti yapılır. Termal kamera boruların geçtiği yönü de göstermektedir.

Soğuksu kaçağımı var yoksa sıcak su da mı bunu anlamanın kombinin girişinde vanakapatılıp su saatini izlemelidir. Eğere su saati tüketim yazmıyorsa su kaçağı sıcsk su tesisatındadır. Eğer hale su saati hale dönüyorsa su kaçağı soğuksu tesisatındadır. Eğer komşunıza fazla su damlıyorsa . evinizde giriş vanasını kapatırarak su kaçağını önlemiş olursunuz.